امروزه بازار کراس اوورها به دلیل وجود تنوع زیاد اشباع شده اما رنو کپچر یکی از مدل‌هایی است که در این کلاس از خودرو‌ها حرفی برای گفتن دارد.
ه گزارش خبرنگار خودروکار، به دلیل اشباع بازار کراس اوورها رنو سعی و تلاش بسیاری کرده تا کپچر را طوری طراحی کند که در این میان کاملا به چشم بیاید و تقریبا هم موفق بوده است.

رنو کپچر 2017 را بیشتر بشناسید + تصاویر

در فیس لیفت جدید کپچر، چراغ‌های عقب و جلو به طور کامل LED شدند و جلو پنجره آن نیز کمی بزرگ‌تر شده است. یکی از ویژگی‌های جدید و قابل توجه سقف پانورامیک است که حس بسیار خوبی به سرنشینان می‌دهد.

رنو کپچر 2017 را بیشتر بشناسید + تصاویررنو کپچر 2017 را بیشتر بشناسید + تصاویر

این خودرو دارای دو پیشرانه بنزینی و دیزلی است. پیشرانه بنزینی دارای دو نوع  1.5 و 0.9 لیتری توربوشارژ و مدل دیزلی 1.6 لیتری است و این در حالی است که بسیاری عقیده دارند پیشرانه 0.9 لیتری بنزینی دارای قدرت کافی برای یک کراس اوور نیست.

رنو کپچر 2017 را بیشتر بشناسید + تصاویر

شاسی "کپچر" و "کلیو" یکسان است اما فضای پای سرنشینان عقب نسبت به کلیو به طرز قابل توجهی بیشتر است. از نکات مثبت کپچر جدید اضافه شدن سیستم پارک اتوماتیک، سیستم صوتی "Bose" و "Android Auto" است.

سواری این خودرو بسیار نرم و قابل قبول است و می‌توان از رانندگی با آن لذت برد و کارشناسان بر این عقیده هستند که از نظر کیفی کپچر یک سر و گردن از پژو "2008" بالاتر است.

قیمت پایه این خودرو 15 هزار و 355 دلار و قیمت مدل فول آپشن 23 هزار دلار است.